Gminne zawody w tenisie stołowym

W dniu 28 listopada w SP Skołyszyn odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym systemu każdy z każdym. Uczniowie startowali w kategorii 2010 i młodsi oraz 2008 i młodsi. Naszą szkołę. reprezentowali uczniowie w kategorii młodszej Sobota Jakub Węgrzyn Filip oraz Studniarz Igor zajmując szóste miejsce. W kategorii starszej udział brały dwie drużyny chłopców oraz dziewcząt. Dziewczęta reprezentowały Kamila Szynal Natalia Zborowska zajmując trzecie miejsce. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie Smagacki Oliwier Filipiak Wiktor Gurbisz Jakub zajmując również trzecie miejsce. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom życzymy sukcesów sportowych oraz powodzenia w reprezentowaniu naszej szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.