Konfrontacje artystyczne

26 października 2023 roku odbyły się Konfrontacje Artystyczne w Skołyszynie. Naszą szkołę reprezentowały dzieci z klas młodszych – kl. 0, 1 i 3. Wystąpiły na scenie w przedstawieniu „Czerwony Kapturek” oraz zatańczyły taniec narodowy „Polonez”.

Nasi wychowankowie doskonale się spisali. Miniatura teatralna na motywach znanej bajki zaangażowała zgromadzonych widzów i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali występy naszych młodych aktorów.

Umiejętności uczniów naszej szkoły zostały docenione przez jury konkursu, które przyznało nam 2 nagrody, w kategorii taniec i teatr. Pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody uczestnikom wręczył  zastępca wójta pan Paweł Gutkowski

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym utalentowanym wychowankom i życzymy dalszych artystycznych sukcesów. Dziękujemy pani Katarzynie Opałka za pomoc i poświęcony czas.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.