Wizyta strażaków w naszej Szkole

Featured Image

Dnia 3 marca 2021r. w naszej szkole gościliśmy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłonicy. Było nam bardzo miło, ponieważ obecnie rzadko mamy gości w szkole. Strażacy omówili zasady bezpiecznego zachowania w razie zagrożenia pożarem, opowiadali jak należy zachować się, gdy zaatakuje nas pies oraz co zrobić, gdy jesteśmy świadkami wypadku.

Poinformowali nas o numerach telefonów alarmowych, jednak wszystkie dzieci znają  je doskonale. Strażacy przeprowadzili także pogadankę na temat zagrożeń dotyczących pandemii wirusa SARS COVID –19. Na koniec dzieci mogły przymierzyć hełm strażacki oraz bardzo ciężką kurtkę, która chroni od ognia. Otrzymały także opaski odblaskowe.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy i zapraszamy strażaków za rok.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.