Podziękowania dla Pana Henryka Juszczyka

Featured Image

Podziękowania dla Pana Henryka Juszczyka

Nowy rok szkolny 2020/21 rozpoczęliśmy w zmienionym składzie grona pedagogicznego. Pan Henryk Juszczyk przeszedł na zasłużony wypoczynek. Serdecznie dziękujemy za nauczanie i wychowanie wielu pokoleń. Pracował w naszej szkole 36 lat. To ogrom czasu. Pan Henryk uczył dzieci i młodzież najtrudniejszych przedmiotów: matematyki, fizyki i chemii. Przygotowywał uczniów do egzaminów zewnętrznych, a wyniki z matematyki zawsze były wysokie. Przygotowywał uczniów również do konkursów przedmiotowych. Pan Juszczyk posiada wiele talentów i dzielił się nimi z wychowankami. Uczył plastyki, muzyki i techniki. Prowadził przez wiele lat chór szkolny, który artystycznie wzbogacał nasze szkolne akademie, imprezy dla środowiska lokalnego: jasełka wystawiane w kościele, upamiętnienie próby pacyfikacji wsi Jabłonica w 1944 r., występy podczas 80-lecia i 90-lecia Szkoły Podstawowej w Jabłonicy, przedstawienia podczas wizyt ks. Biskupa E. Białogłowskiego, K. Górnego, J. Wątroby. Pan Henryk przez wiele lat prowadził naszą stronę internetową. Opracował graficznie album pamiątkowy „90 lat Szkoły Podstawowej w Jabłonicy”. W latach 1993 – 1998 Pan Juszczyk pełnił funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Jabłonicy.

Panu Henrykowi składamy gorące podziękowania i życzymy dużo zdrowia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *