Dnia 28 kwietnia 2026 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbył się Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, w którym wzięli udział uczniowie klasy 3 oraz grupa wokalna dziewczynek z oddziału przedszkolnego. Obie grupy zdobyły wyróżnienie w swoich kategoriach wiekowych. Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów.
Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.


