Projekt Erasmus+ z wizytą w Rumunii

Projekt Erasmus+ w naszej szkole jest realizowany pierwszy raz. Nasze szkoły partnerskie pochodzą z Turcji i Rumunii. Nasi uczniowie goszczą w rumuńskiej szkole w rodzinach. Uczą się o ochronie środowiska, zdobywają nowe doświadczenia, doskonalą język angielski i poznają tradycje pięknej Rumunii. W pierwszym dniu zaprezentowali naszą miejscowość i szkołę oraz wzięli udział w konkursie „poszukiwania skarbów”. W drugim dniu natomiast opracowali plakaty promujące ochronę środowiska a następnie wzięli udział w wycieczce do Parku Narodowego Góry Rodna.

Zapraszamy również do obejrzenia relacji w rumuńskiej telewizji regionalnej: https://www.facebook.com/watch?v=690909699055524

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Erasmus+. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.