„Archipelag Skarbów”

W dniach 23 i 24 listopada uczniowie kl. 8 uczestniczyli w programie Archipelag Skarbów, który odbył się w GOK i Cz w Skołyszynie. Program prowadzony był przez trzech trenerów i był podróżą po wyspach wchodzących w skład archipelagu.  Uczestnicy poszukiwali drogi do odnalezienia tego, co w życiu jest najważniejsze. Centralnym symbolem była skrzynia skarbów, która oznaczała największe „skarby”, czyli najważniejsze cele, które młodzież chciałaby realizować w swoim życiu – szczęście, miłość, przyjaźń, realizację pasji. Zajęcia urozmaicane były prezentacjami, filmami edukacyjnymi i scenkami odgrywanymi przez uczniów. Nasi uczniowie wykazali się dużą aktywnością,  kreatywnością i zaangażowaniem w realizacji zadań na poszczególnych wyspach, za co dostali nagrody w postaci kubków, opasek, naklejek itp.

W Archipelagu Skarbów mogli również wziąć udział rodzice, którzy zostali zaproszeni na  spotkanie o godz. 16.00 dnia 23 listopada 2022 r.

Uczniowie wiele skorzystali podczas zajęć z trenerami. Pomoże im to we właściwym dokonywaniu życiowych wyborów i ukształtowaniu wartości ważnych w dorosłym życiu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.