Sukces w Konfrontacjach Artystycznych

26 października 2022 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie spotkały się zespoły taneczne i grupy teatralne działające przy szkołach podstawowych. Celem organizowanych od 2001 roku Konfrontacji Artystycznych była prezentacja dorobku artystycznego zespołów tanecznych i grup teatralnych, wymiana pomysłów i doświadczeń oraz inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej.

Uczniowie naszej szkoły również zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie. Dzieci z klas V, IV i VIII wystąpiły na scenie GOKiCz z przedstawieniem „W poszukiwaniu Kopciuszka”. Pracowali pod kierunkiem pani Urszuli Okarmus- Piecha.

Nasi wychowankowie doskonale się spisali. Miniatura teatralna na motywach znanej bajki zaangażowała zgromadzonych widzów i spotkała się
z entuzjastycznym przyjęciem. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali występy naszych młodych aktorów.

Umiejętności uczniów naszej szkoły zostały docenione przez jury konkursu, które przyznało nam nagrodę specjalną. Pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody uczestnikom wręczali: Bogusław Kręcisz (Wójt Gminy Skołyszyn), Paweł Gutkowski (Zastępca Wójta Gminy Skołyszyn), Marta Gąsiorowska (Dyrektor GOKiCz).

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym utalentowanym wychowankom i życzymy dalszych artystycznych sukcesów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.