Konkurs „Niezłe ziółko” – ogród w przedszkolu na parapecie

      Dzieci z  oddziału przedszkolnego brały udział w konkursie pt. „ Niezłe ziółko” – ogród na parapecie w przedszkolu.

Pod koniec marca dzieci zasiały i zasadziły różne rośliny, które umieściły na parapecie. Codziennie podlewały, pielęgnowały i obserwowały, co dzieje się z roślinkami. Słoneczko tak mocno grzało do szyby, że roślinki rosły jak na drożdżach. Wszystkie zaobserwowane zmiany były fotografowane, zapisywane, a później wysłane na konkurs. Ogródek przedszkolny wzbudził w dzieciach wiele pozytywnych emocji, dostarczył radości i satysfakcji z faktu, że przedszkolaki zrobiły wszystko własnymi rękami.

17 maja 2022 roku  w Szkole Podstawowej w Przysiekach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, w którym brało udział 10 oddziałów przedszkolnych z całej gminy Skołyszyn.

Sukcesem było to, że nasze przedszkole zajęło I miejsce na najładniejszy przedszkolny ogródek na parapecie.

W związku z tym, że nie mogły pojechać wszystkie dzieci to w tym dniu nasze przedszkole reprezentowali  Natalia Skałba i Mikołaj Kardaś.  Przedszkolaki przywiozły dyplom i narody. Gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy p. Dorocie Kardaś za to, że zawiozła nas do Przysiek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.