GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

24 marca 2022 roku w Szkole Podstawowej Bączalu Dolnym odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej chłopców. W turnieju wzięły udział zespoły ze szkół w Harklowej, Kunowej, Skołyszynie, Jabłonicy oraz gospodarz Bączal Dolny.  Mecze rozgrywane były systemem ” każdy z każdym”. Na hali panowała sportowa i zacięta rywalizacja.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie i uczennice :

Kacper Filipak, Kamil Kamiński, Szymon Ślawski, Jakub Gajda, Hubert Gajda ,Oskar Jagoda, Hubert Sowa, Karol Stelmach oraz Wiktoria Ślawska i Martyna Czapla, dziewczyny, które zasługują na szczególną pochwałę za odważną grę przeciwko zespołom składającym się wyłącznie z chłopców.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawiała się następująco:

1- SP Bączal Dolny

2- SP Harklowa

3-SP Kunowa

4- SP Skołyszyn

5- SP Jabłonica

                                Dziękujemy reprezentacji naszej szkoły za sportową walkę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.