Pozytywnie zakręceni

Featured Image

Pod koniec stycznia nasza szkoła przystąpiła do Konkursu „Pozytywnie zakręceni.” W związku z tym zbieramy plastikowe nakrętki po napojach, wodach, płynach, szamponach, płynach do mycia naczyń, płynach do prania itp. Organizatorem konkursu jest Gmina Skołyszyn i GOKiCz w Skołyszynie. Celem konkursu jest pozyskanie funduszy dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci oraz uświadomienie dzieciom i młodzieży potrzeby selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz ochrony przyrody.

Zachęcamy wszystkich uczniów a także mieszkańców wsi Jabłonica do zbierania nakrętek a następnie o przywiezienie ich do naszej szkoły. Każda ilość mile widziana.

Uczniowie zostaną nagrodzeni zachowaniem wzorowym, a jeżeli uda nam się zebrać dużo nakrętek, mamy szansę na otrzymanie stacji modułowej do segregacji odpadów. Zakrętki będziemy zbierać w lutym, marcu i kwietniu.

Prosimy o przyłączenie się do akcji na ten szczytny cel.

Szkolny koordynator konkursu

Dorota Kosiba

pozytywnie zakreceni 1609341293
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.