Rok szkolny czas zacząć!

1 września 2020r. uczniowie pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się, jak co roku, Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Jabłonicy. Z uwagi na specyficzną sytuację epidemiologiczną różniła się nieco od tych z lat ubiegłych.

       Po nabożeństwie wszystkie dzieci udały się do szkoły. Uczniowie podążyli się do swoich klas, by spotkać się z wychowawcami. Gdy część oficjalna się zakończyła, dzieci pośpieszyły do domów, żeby wykorzystać ostatnie chwile wakacji.

     Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz wielu radosnych chwil spędzonych w naszej szkole. Mamy nadzieję, że nauka będzie przebiegała bez zakłóceń i będziemy mogli zdobywać wiedzę w murach naszej szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *